Aplikace SCADA, Geo-SCADA

Sběr dat, vizualizace a supervizní řízení výrobních aplikací

S pomocí SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) a Geo-SCADA aplikací můžete efektivně a přehledně zobrazovat a monitorovat vzdálená data a informace z koncových PLC (Programmable Logic Controller) zařízení. Snižujte tak náklady spojené s fyzickým sběrem dat u jednotlivých zařízeních a razantně zvyšte časovou efektivitu supervizních pracovníků.

Z nabídky AVEVA softwaru pro vytváření SCADA/HMI (Supervisory Control and Data Acquisition / Human-Machine Interface) aplikací Vám doporučujeme:
  • AVEVA InTouch HMI: Světově nejpoužívanější softwarový produkt v této kategorii, s legendární uživatelskou přátelskostí, otevřeností, rychlým vývojem aplikací a univerzální použitelností s jakýmikoliv řídicími systémy (PLC) a v jakýchkoliv průmyslových sektorech.
  • AVEVA System Platform (dřívější název Wonderware System Platform): Výkonná průmyslová softwarová platforma výhodná zejména pro větší SCADA a geograficky rozprostřené Geo-SCADA aplikace. Hlavní výhodou je prakticky neomezená škálovatelnost – od aplikací s desítkami tisíc I/O až po milion I/O; a opět otevřenost a univerzální použitelnost.

Nevídaná flexibilita a praktičnost při vývoji, nasazení, změnách či dalším rozšiřování aplikací v budoucnu Vám přinesou výraznou časovou úsporu, kterou budete moci alokovat na další důležité činnosti.