Technologické inovace jako průmyslový internet věcí (IIoT), edge, cloud, umělá inteligence a pokročilá 3D vizualizace vytvářejí nové příležitosti pro průmysl. Nejde o přechodnou módní záležitost, jedná se o trvalou a radikální změnu, digitální transformaci. Co to znamená pro Vaše odvětví?
Podrobnosti
SCADA automatizace je prostředek k dosažení cíle, nikoli samotný účel. Udržet si konkurenceschopnost znamená neustále hledat nové způsoby, jak pracovat rychleji a štíhleji.
Podrobnosti
V moderních průmyslových závodech se generuje množství dat o skutečném průběhu výrobních procesů a je vhodné je zaznamenávat, vyhodnocovat a využívat pro optimalizaci a dokladování těchto procesů.
Podrobnosti
Cloudové služby poskytují všechny výhody softwaru pro automatizaci technologických procesů bez nutnosti instalace, nasazení, správy verzí nebo údržby hardwaru. Softwarové aplikace v cloudu jsou vyvíjeny a aktualizovány průběžně a uživatelé nemusí čekat na aktualizační cykly, aby mohli využívat nejnovější a nejlepší funkce a možnosti.
Podrobnosti
Automatizováním provozních a výrobních procesů se vylepší spolupráce, sníží plýtvání, prostoje a zvýší efektivita, produktivita, pružnost a konkurenceschopnost podniku.
Podrobnosti
Edge to Enterprise nabízí integrované softwarové řešení, umožňující spolupráci na všech úrovních řízení podniku – od správy jednotlivých zařízení přes vizualizaci a supervizní řízení na úrovni linky či závodu až po soustředění vybraných důležitých informací z jednoho i více závodů v prostředí cloudu.
Podrobnosti