Informace a služby v cloudu

Cloudové služby poskytují všechny výhody softwaru pro automatizaci technologických procesů bez nutnosti instalace, nasazení, správy verzí nebo údržby hardwaru. Softwarové aplikace v cloudu jsou vyvíjeny a aktualizovány průběžně a uživatelé nemusí čekat na aktualizační cykly, aby mohli využívat nejnovější a nejlepší funkce a možnosti.

Konsolidací dat z různých zdrojů do centrálního cloudového umístění zlepšíte transparentnost, dostupnost a přehlednost. Získáte tím jednotný pohled napříč inženýrskými, provozními a informačními procesy.

Díky Cloud Computingu se můžete připojit k Edge a IIoT zařízením a využívat nové možnosti, jako jsou strojové učení, umělá inteligence, pokročilá analytika a další, a to vše jako přirozené rozšíření stávajících systémů.

S využitím cloudových technologií a na nich provozovaných AVEVA softwarových řešeních, můžete centrálně zpřístupnit oprávněným uživatelům jak vývojové prostředí pro vytváření nebo modifikaci Vašich AVEVA aplikací, tak i průběžná data z různých lokálně provozovaných výrobních technologií.

Všichni oprávnění uživatelé tak mohou zabezpečeně přistupovat z libovolných zařízení – kdykoliv a odkudkoliv.

AVEVA Connect

Jednotná zabezpečená cloudová platforma

Propojte své týmy, data a procesy pomocí cloudové platformy AVEVA Connect, která poskytuje centralizovaný a bezpečný přístup k rozsáhlému portfoliu cloudových služeb od AVEVA, rozšířených o výkon umělé inteligence (AI).

Díky cloudové platformě AVEVA Connect můžete využívat následující služby:

  • AVEVA Insight (SaaS) – pro publikaci technologických dat a jejich přeměnu na informace, tj. jejich historizaci, analýzu, zobrazování, využití strojového učení pro včasné notifikace o problémech aj.
  • AVEVA Integration Studio (IaaS) – pro vývoj AVEVA aplikací včetně ověřování jejich správné funkčnosti v runtime provozu na vzdálené cloudové HW + SW infrastruktuře
  • AVEVA Edge Management (SaaS) – pro vzdálenou správu a modifikaci projektů AVEVA Edge

Reference

Inovativní příklady, jak společnosti vykonávají svoji práci lépe, rychleji, levněji a ekologičtěji a směřují dále k dosažení provozní dokonalosti s pomocí řešení od AVEVA.

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.