Technologické inovace jako průmyslový internet věcí (IIoT), edge computing, cloud, umělá inteligence a pokročilá 3D vizualizace vytvářejí nové příležitosti pro digitalizaci průmyslových procesů. Nejde o přechodnou módní záležitost, jedná se o trvalou a radikální změnu, digitální transformaci. Co to znamená pro Vaše odvětví?

 

Digitální transformace je způsob, jak výrobní organizace pomocí průlomových digitálních technologií komplexně mění své procesy a zásadním způsobem ovlivňují svoji výkonnost, flexibilitu a produktivitu. Jádrem digitální transformace jsou průlomové technologie IIoT, edge computing (AVEVA Edge), cloud computing (AVEVA Insight), 3D vizualizace, umělá inteligence (AVEVA Predictive Analytics) a další.

Výzvou k překonání je obvykle propojování zastaralých systémů, které přestávají stačit současným požadavkům, navzájem obtížně spolupracují a jejich modernizace je problematická.

Právě digitální transformace přináší možnost komplexní změny, která zcela ovlivní konkurenceschopnost organizace a možná otevře i nové atraktivní příležitosti na trhu.
Řada organizací probíhající změnu pochopila, zásadním způsobem změnila své fungování nebo dokonce vytvořila zcela nová odvětví a tržní příležitosti. Připojte se k těmto vítězům digitální transformace.

Reference

Inovativní příklady, jak společnosti vykonávají svoji práci lépe, rychleji, levněji a ekologičtěji a směřují dále k dosažení provozní dokonalosti s pomocí řešení od AVEVA.

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.