AVEVA™ PI System™ je softwarová platforma cíleně vytvořená pro sběr, ukládání a správu provozních dat ze senzorů a časových řad prostřednictvím integrovaných AVEVA edge, lokálních (on-premise) a cloudových produktů.

Bezproblémová edge-to-cloud hybridní architektura systému PI System Vám umožní shromažďovat kritická data kdekoli ve Vašem provozním prostředí a zpřístupnit je na jakémkoli místě inženýrům, analytikům, specialistům, operátorům a osobám s rozhodovací pravomocí.

Využijte výhod jako je škálovatelnost a nákladová efektivita cloudu a zpřístupněte data vzdáleným uživatelům, pokročilým analytickým nástrojům, obchodním partnerům, a dokonce i zákazníkům. Integrované produkty AVEVA PI System společně zajišťují integritu a dostupnost dat napříč celým podnikem.

Produkty, které mění provozní data v cenné informace

 • AVEVA PI System, on-premise:
  Sběr, ukládání, obohacování a poskytování dat ze senzorů a časových řad z kritických operací pracovníkům, platformám
  a on-premise aplikacím.
 • AVEVA PI System, edge:
  Rozšiřuje sběr dat ze vzdálených míst a zařízení vybavených senzory mimo lokální řídicí systém. Umožňuje přístup k datům i operátorům v terénu.
 • AVEVA PI System, cloud:
  Rozšířené úložiště dat a možnost rozsáhlejšího přístupu k datům pomocí správy provozních dat v cloudu.

Přínosy AVEVA PI System

Klíčem k získání cenných a přesných informací je získávání dat ze všech relevantních zdrojů. Provozní prostředí obsahují různorodý soubor zařízení, ...
Podrobnosti
Jakmile jsou data shromážděna, AVEVA PI System Vám je pomůže transformovat, zpřesnit, propočítat a dát do , čímž získáte důležité provozní a obchodní informace.
Podrobnosti
V provozu platí, že čím více dat sdílíte, tím více se tato data stávají hodnotnější. Produkty AVEVA PI System zajišťují bezpečné a rychlé doručování vysoce kvalitních provozních dat napříč podnikem...
Podrobnosti
Digitální transformace rozšiřuje zájem o provozní data až za hranice podniku k rostoucí síť poskytovatelů služeb třetích stran a partnerům dodavatelského řetězce.
Podrobnosti

Související informace

Zjistěte víc o AVEVA PI System

AVEVA PI Server

AVEVA PI Server je prvotřídní řešení pro sběr, kontextualizaci a zpracování provozních dat v reálném čase v rámci celého podniku.

AVEVA Data Hub

AVEVA Data Hub je cloudově orientovaný software jako služba (SaaS) pro správu provozních dat, který využívá rozsah a flexibilitu cloudu a odstraňuje překážky při sdílení dat.

AVEVA PI Vision

AVEVA PI Vision je webový nástroj pro zobrazování a tvorbu dashboardů, který umožňuje snadno konfigurovatelnou vizualizaci provozních dat v reálném čase.

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Responzivní, otevřený a škálovatelný základ pro supervizi, podnikové SCADA, MES a IIoT aplikace
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti
Vizualizace, sběr dat a supervizní řízení technologických procesů
Podrobnosti
HMI software pro vestavěné a IIoT Edge aplikace
Podrobnosti

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.