Odbourejte podniková datová sila a komunikační bariéry. Vizualizujte a využívejte získané informace v souvislostech pro rychlejší a kvalifikovanější rozhodnutí.

Edge to Enterprise nabízí integrované softwarové řešení, umožňující spolupráci na všech úrovních řízení podniku – od správy jednotlivých zařízení přes vizualizaci a supervizní řízení na úrovni linky či závodu až po soustředění vybraných důležitých informací z jednoho i více závodů v prostředí cloudu.

Všechny produkty od AVEVA nabízí výhodu jednotného zobrazení od jednoho zařízení až po celé závody pomocí společné vizualizační grafiky Industrial Graphics (dříve známá jako ArchestrA grafika). Přináší kontext k surovým hodnotám, pomáhá rychlejší analýze standardních i nestandardních stavů ve výrobě, a zvyšuje tak efektivitu práce výrobních operátorů. Industrial Graphics je přenositelná mezi jednotlivými AVEVA produkty a je tedy dostupná v široké škále desktopových, mobilních či webových klientů v různých operačních systémech.
Kromě toho je možné tuto grafiku uložit a spravovat v cloudovém vývojovém prostředí AVEVA Integration Studio, a podpořit tím standardizaci a opětovné použití různými vývojovými týmy v různých projektech.

Naše softwarové portfolio umožňuje vytvářet flexibilní architektury s neomezenou škálovatelností od jednoduché vizualizační HMI (AVEVA Edge) aplikace po komplexní informační systém zahrnující desítky či stovky různých zdrojů dat pro celý podnik. Jakmile to Vaše podnikání potřebuje, můžete systém rozšiřovat nebo přidávat další funkčnosti. AVEVA System Platform & OMI nabízí možnosti rozšíření o další moduly jako je AVEVA MES, kontrola kvality, řízení dávkové výroby AVEVA Batch Management nebo pro integraci dat z podnikových administrativních informačních systémů (ERP aj.). Cílem je zajištění trvale udržitelné produkce a stálého zlepšování.

Softwarové produkty od společnosti AVEVA Vám umožňují začít s malým projektem a jak se bude Vaše podnikání rozvíjet, můžete postupně rozšiřovat i Vaše řešení.

Unikátní technologické inovace, flexibilní obchodní model a závazek chránit dosavadní investice našich zákazníků, umožňují podnikům všech velikostí standardizovat svůj průmyslový software na jedné platformě.

Reference

Inovativní příklady, jak společnosti vykonávají svoji práci lépe, rychleji, levněji a ekologičtěji a směřují dále k dosažení provozní dokonalosti s pomocí řešení od AVEVA.

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.