AVEVA Group plc, jejíž součástí je nyní i dřívější firma/značka Wonderware, je vedoucím světovým výrobcem v oblasti průmyslového softwaru. Softwarové produkty od společnosti AVEVA jsou nasazovány po celém světě v rámci digitální transformace průmyslových organizací. Její produkty jsou podporovány globální sítí AVEVA distributorů.
Podrobnosti
Společnosti AUVESY, globální leader v oblasti správy verzí programů a datových souborů, a MDT Software spojily své síly a vytvořily novou společnost. Nyní již vystupují pod jedním názvem, AUVESY-MDT, s plánem vývoje společných produktů.
Podrobnosti
ThinManager je světově vedoucí softwarovou platformou pro centralizovanou správu a komplexní podporu architektur s tenkými klienty v průmyslových aplikacích.
Podrobnosti
Jsme jako společnost hrdí na to, že máme možnost úzce spolupracovat s mnoha skvělými systémovými integrátory z České republiky a Slovenska. Spoléháme se na jejich služby a odborné znalosti, které nás posouvají k novým příležitostem a jsou základním kamenem našeho trvalého úspěchu. Systémoví integrátoři tvoří klíčové spojení mezi technologií a její aplikací u zákazníka/koncového uživatele.
Podrobnosti