Jsme jako společnost hrdí na to, že máme možnost úzce spolupracovat s mnoha skvělými systémovými integrátory z České republiky a Slovenska. Spoléháme se na jejich služby a odborné znalosti, které nás posouvají k novým příležitostem a jsou základním kamenem našeho trvalého úspěchu. Systémoví integrátoři tvoří klíčové spojení mezi technologií a její aplikací u zákazníka/koncového uživatele.

Abychom podpořili naše systémové integrátory a maximalizovali jejich úspěch, nabízíme pro jejich zákazníky prvotřídní softwarová řešení, následnou technickou podporu a produktová školení.

Program pro systémové integrátory

Program AVEVA Partner Network poskytuje systémovým integrátorům osvědčení, které potvrzuje jejich dovednosti a znalosti se softwarovými produkty společnosti AVEVA. Zároveň jim také poskytuje rozsáhlou technickou podporu a produktová školení, která zajišťují, že jsou systémoví integrátoři schopni poskytovat zákazníkům nejlepší softwarová řešení a služby.

AVEVA Partner Network

AVEVA Partner Network je partnerský ekosystém společnosti AVEVA a poskytuje ucelený program, který podporuje všechny typy partnerů napříč svým portfoliem. Tuto partnerskou síť tvoří již více než 5 000 obchodních partnerů z celého světa a jejich počet stále roste.

Staňte se systémovým integrátorem softwaru AVEVA!

Systémoví integrátoři jsou pro nás alfou a omegou a základem našeho úspěchu. Spoléháme se na jejich služby a odborné znalosti, které pomáhají nám i koncovým uživatelům při výběru a nasazení pro ně správného softwarového řešení. Systémoví integrátoři poskytují globální řešení, od počátečního návrhu a konzultací přes vývoj systému až po instalaci, uvedení do provozu a poprodejní podporu.

Naše komunita zkušených a ověřených systémových integrátorů je klíčová pro poskytování našich technologií klientům společnosti AVEVA.

Dbáme na to, aby byli naši systémoví integrátoři schopni poskytovat zákazníkům služby na světové úrovni, a byli průběžně informováni o nadcházejících produktových novinkách, aktualizacích a dalších informacích, které jsou důležité pro společný úspěch zákaznických projektů.

Tři úrovně Programu pro systémové integrátory

Vynikněte v davu a staňte se systémovým integrátorem softwaru AVEVA!

Hledáte vhodného partnera pro svůj projekt?

Pomůžeme Vám s výběrem partnera s technickými zkušenostmi, znalostmi a řešeními, který splní Vaše potřeby.