Záznam historie výrobních procesů

Velké množství výrobních zařízení v dnešních moderních průmyslových závodech generuje velké množství dat o skutečném průběhu výrobních procesů.
Je proto vhodné tato data zaznamenávat, vyhodnocovat a využívat pro optimalizaci a dokladování těchto výrobních procesů – ať již interně v rámci závodu nebo pro různé externí požadavky, jako jsou odběratelské audity, splnění zákonných nařízení apod.

AVEVA Historian (dříve Wonderware Historian) je výkonný průmyslový historizační systém, který z různých zdrojů sbírá a archivuje všechna požadovaná procesní data a s nimi související události o skutečném průběhu výrobních nebo technologických procesů. Díky otevřenosti databáze AVEVA Historian je přístup k uloženým datům možný ze stovek různých klientských aplikací.

Průmyslová procesní historizační databáze AVEVA Historian Vám umožní:

  • Zajistit výkonnou historizaci velkých objemů procesních dat, včetně velmi rychlých dějů.
  • Analyzovat data pomocí klientských aplikací AVEVA Historian Client, rodiny produktů Microsoft Office a mnoha dalších, včetně klientských aplikací vytvořených na míru přesně dle Vašich potřeb.
  • Poskytovat data do nadřazených BI systémů, jako např. do průmyslové informační platformy v cloudu AVEVA Insight.

AVEVA Historian je dokonalým doplňkem k přednímu světovému vizualizačnímu HMI (Human-Machine Interface) softwaru AVEVA InTouch HMI a je součástí průmyslové platformy AVEVA System Platform pro SCADA/HMI řešení s velkou škálovatelností.

AVEVA Historian můžete samozřejmě využít i v samostatných historizačních řešeních bez návaznosti na vizualizační a supervizní aplikace SCADA/HMI.

Reference

Inovativní příklady, jak společnosti vykonávají svoji práci lépe, rychleji, levněji a ekologičtěji a směřují dále k dosažení provozní dokonalosti s pomocí řešení od AVEVA.

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.