Zlepšete spolehlivost, výkon a bezpečnost Vašich zařízení

Systém prediktivní údržby AVEVA Predictive Analytics pracuje na principu vyhodnocování odchylek mezi aktuálními a předpokládanými (predikovanými) hodnotami sledovaných signálů. AVEVA Predictive Analytics využívá strojového učení (Machine Learning) k vytvoření tzv. modelu chování zařízení. Tento model chování si systém vytváří učením z dat archivovaných ve specializovaných procesních historizačních systémech AVEVA Historian, případně jiných databázích. Umožňuje dosáhnout mimořádné úrovně spolehlivosti, výkonu a efektivity zařízení a pomáhá uživateli řešit potíže dříve, než se z nich stanou problémy, které by mohly významně ovlivnit provoz celého podniku.

AVEVA Predictive Analytics lze snadno propojit se stávajícími historizačními systémy a kombinovat jej s AVEVA řešením pro údržbu založenou na technickém stavu zařízení (Condition Based Maintenance), čímž vznikne sada nástrojů průmyslové analýzy pro komplexní program řízení výkonnosti zařízení (Asset Performance Management).

AVEVA Predictive Analytics vyhodnocuje, unifikuje a transformuje procesní data do přehledných výstupů, díky kterým můžete snadněji činit chytrá rozhodnutí, a dokonce předejít hrozbě selhání výrobního zařízení.

Přínosy AVEVA Predictive Analytics

  • Snížení neplánovaných odstávek
  • Předcházení případným poruchám zařízení
  • Snížení nákladů na údržbu
  • Zvýšení využitelnosti zařízení
  • Prodloužení životnosti zařízení
  • Identifikace nevýkonného zařízení
  • Zvýšení bezpečnosti

Díky včasným varovným oznámením o vznikajících problémech lze zamezit vzniku neplánovaných prostojů. Na místo okamžitého odstavení zařízení tak lze situaci vyřešit jiným a méně radikálním zásahem. Díky lepšímu plánování lze také snížit náklady na údržbu; díly lze objednat a odeslat beze spěchu a zařízení může pokračovat v provozu.

Související informace

Zjistěte víc o AVEVA Predictive Analytics

Funkce

Aplikace AVEVA Predictive Analytics lze snadno integrovat s celou řadou datových historizačních řešení, řídicích a monitorovacích systémů a může být nasazena..

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Průmyslová informační platforma v prostředí cloudu
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.