Koncept Průmysl 4.0 s sebou přináší požadavky na integraci systémů z různých úrovní řízení – konvergence OT (procesní řízení) a IT (správa informačních systémů). Výsledná komplexní řešení vyžadují nový přístup k monitoringu, který je schopen poskytovat včasné a validní informace zainteresovaným pracovníkům.

AVEVA System Monitor (dříve pod názvem Sentinel) je softwarová aplikace instalovaná lokálně (on-premise) ve Vašem závodě, která kontinuálně monitoruje důležité provozní parametry AVEVA aplikací a souvisejícího hardwaru a softwaru.

Nahrazuje reaktivní postupy podpory automatizovaným proaktivním přístupem ke sledování zdravotního stavu řešení jako celku s cílem předcházet potenciálním problémům, které by mohly vést k odstávkám či degradaci výkonu sledovaných systémů, a zajistit návaznost na podnikové IT systémy a nadřazené úrovně podpory.

Zajištění autonomního proaktivního monitoringu běhu aplikací a stavu systémů...
Podrobnosti
System Monitor se nesoustředí pouze na aspekty AVEVA software, nebo pouze na stav hw/sw infrastruktury, nýbrž monitoruje všechny klíčové parametry řešení jako celku...
Podrobnosti
Informační začlenění provozovaných řešení na bázi AVEVA software do svých stávajících IT systémů...
Podrobnosti
Nasazení System Monitoru zásadně odlehčí od každodenní rutiny „procházení logů“, a tak uvolní tým provozně technických pracovníků pro jiné činnosti...
Podrobnosti
Centrální a zabezpečený přístup k aktuálnímu stavu dozorovaných systémů s bezprostřední notifikací o nových událostech také pro externí podporu...
Podrobnosti

Související informace

Zjistěte víc o AVEVA System Monitor

Přehled funkcí AVEVA System Monitor

AVEVA System Monitor monitoruje všechny klíčové parametry řešení jako celku a přehledně, on-line a zabezpečeně o nich informuje pověřené pracovníky.

Jak získat AVEVA System Monitor

AVEVA System Monitor můžete získat jako integrovanou součást AVEVA System Platform nebo také jako samostatný produkt s vlastní samostatnou instalací.

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost vašeho odvětví
Responzivní, otevřený a škálovatelný základ pro supervizi, podnikové SCADA, MES a IIoT aplikace
Podrobnosti
Vizualizace, sběr dat a supervizní řízení technologických procesů
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti
Jedinečná otevřenost, rozšiřitelnost a architektonická volnost
Podrobnosti

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.