Řešení pro potravinářský průmysl

V potravinářském průmyslu čelí podniky mnoha výzvám – vysoká spotřeba vody a energií, efektivita výroby a stálá kvalita, dodržování receptur, zajištění bezpečnosti potravin, balení výrobků.

Potravinářský průmysl je založen na vysoké produkci, dodržování hygienických, bezpečnostních a potravinových norem. Je proto potřeba zajistit optimalizaci klíčových procesů. Automatizováním provozních a výrobních procesů se vylepší spolupráce, sníží prostoje a plýtvání zdroji, zvýší efektivita, produktivita, pružnost a konkurenceschopnost podniku.

Softwarová řešení od AVEVA zajišťují důsledné dodržování správných výrobních postupů, vysokou a konzistentní kvalitu výrobků a průkazný záznam výrobní historie. Zavedením standardizace a opakovatelné využitelnosti dochází ke zlepšování výrobních operací a následně i ke zvyšování produktivity a ziskovosti.

Analýza rizik a kritických kontrolních bodů (HACCP)

Při výrobě a vaření nápojů je mnoho procesů ze své podstaty provázaných. Tyto procesy jsou však většinou manuální nebo využívají odlišné softwarové aplikace. Výrobci nápojů potřebují spolupracující elektronický systém, který jim pomůže získat významnou konkurenční výhodu. Musí kombinovat vzájemně provázané procesy, aby podpořili jak systémy analýzy HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), tak systémy neustálého zlepšování.

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Softwarová platforma pro technologické automatizační a informační aplikace
Podrobnosti
AVEVA Recipe Management
Efektivní správa výrobních receptur
Podrobnosti
AVEVA Batch Management
Flexibilní řízení dávkových výrobních procesů
Podrobnosti
AVEVA MES
Modelem řízený výrobní systém kategorie MES
Podrobnosti

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.