AVEVA Recipe Management je softwarový produkt pro snadnou správu výrobních receptur s webovým uživatelským rozhraním. Jeho vlastnosti zajišťují opakovatelnou výrobní stejnorodost a kvalitu a podporují rychlou reakci výrobního prostředí na požadavky trhu při zavádění nových výrobků.

AVEVA Recipe Management je nezávislý na konkrétním automatizačním systému a lze ho provozovat buď samostatně s využitím komunikačního rozhraní OPC UA nebo jako integrovaný doplněk v aplikacích AVEVA System Platform.

Webové uživatelské prostředí je připravené k okamžitému použití. Umožňuje snadnou konfiguraci a nahrávání receptur do výrobních zařízení, správu změn se sledováním verzí a schvalováním receptur včetně elektronického záznamu historie změn. Použitá technologie je přátelská z pohledu IT bezpečnosti a firewallu; umožňuje vzdálený přístup pro konfiguraci, údržbu a aktualizaci receptur bez nutnosti dělat kompromisy v zabezpečení kriticky důležitých procesních sítí. Díky webovému rozhraní se eliminuje jakákoliv instalace na klientských stanicích a potřeba jejich údržby.

Klíčové vlastnosti AVEVA Recipe Management

  • Editor výrobních parametrů
  • Schvalování receptur
  • Správa verzí
  • Nahrávání parametrů do řídicího systému
  • Historizace a reporty
  • Nezávislost na řídicím systému
  • Aplikace typu Klient – Server
  • Zabezpečení na základě rolí

Související informace

Zjistěte víc o AVEVA Recipe Management

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Jedinečná otevřenost, rozšiřitelnost a architektonická volnost
Podrobnosti
Responzivní, otevřený a škálovatelný základ pro supervizi, podnikové SCADA, MES a IIoT aplikace
Podrobnosti

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.