Nezařazené

Zrychlete svou digitální inteligenci

Přední společnosti přijímají inovace a využívají inteligentní software k zásadnímu vylepšení inženýrských prací, zvýšení výrobní produktivity a maximálnímu využití výrobních zařízení. Nyní máte i Vy ideální příležitost zlepšit všechny aspekty svého podnikání a zůstat na vrcholu.

AVEVA Vám pomůže zvládnout tuto příležitost. Zveme Vás na dosud nejambicióznější virtuální konferenci AVEVA World Digital, která bude mj. obsahovat poprvé i technicky orientované produktové prezentace pro širokou veřejnost. Poslechněte si odborníky ze společnosti AVEVA, vedoucí pracovníky v oboru a inovátory, kteří přeměňují průmyslový svět. Nechte se inspirovat novými možnostmi pro globální průmyslová odvětví.

Konference AVEVA World Digital je určena všem průmyslovým profesionálům se zájmem o inovativní řešení pro budování odolných řešení pro digitální transformaci; nyní, i v budoucnosti.

Zúčastněte se s námi zásadních přednášek o trendech, podrobnějších prezentací a diskuzních panelů s průmyslovými experty, které Vám ukáží, jak mohou digitální řešení AVEVA urychlit Vaši digitální transformaci.

Zjistěte, jak Vaše firma může využít např. následující moderní technologie, aby si získala náskok v nové éře globálního průmyslu:

  • Průmyslový internet věcí (IIoT)
  • Cloudová řešení
  • Umělou inteligenci
  • Digitální dvojčata

Zhlédněte společně s produktovými odborníky podrobné technické přednášky, kde budou představeny ukázky jednotlivých produktů, jejich nové vlastnosti, pokročilé produktové funkce, osvědčené postupy atd.