Pantek

Od 1. ledna 2021 dochází ke generační obměně na místě Výkonného ředitele naší firmy.

Na místo Ing. Zbyňka Červenky, který byl v Pantek (CS) s.r.o. Výkonným ředitelem od samého počátku v r. 1993, tj. více než 27 let, nastupuje Ing. Jaroslava Kociánová.

Ing. Jaroslava Kociánová pracuje v naší firmě od 1. dubna 2020 po externím výběrovém řízení vypsaném právě na budoucí převzetí funkce Výkonného ředitele / ředitelky v relativně blízké době. Jedná se tedy o plánované předání této vrcholové pozice v naší firmě.

Ing. Jaroslava Kociánová má dlouholeté obchodní i manažerské zkušenosti, zejména v oblasti zahraničního obchodu v technologicky orientovaných firmách, které bezpochyby výborně uplatní ve vedení naší firmy.

Ostatní členové top managementu – Obchodní ředitel Ing. Bohuslav Šaur a Technický ředitel Ing. Michal Tauchman – zůstávají na svých místech bez jakékoliv změny.

Ing. Zbyněk Červenka: „Nadále budu ještě po určitou dobu působit ve firmě a budete se se mnou moci setkávat na pozici Ředitel marketingu. Těch 27 let byla opravdu skvělá jízda, při které jsem poznal, díky našemu oboru, velmi inteligentní obchodní partnery, s nimiž mi bylo vždy potěšením jednat a z nichž se někteří stali i mými dlouholetými osobními přáteli. Děkuji ale Vám všem za skvělou spolupráci a příkladné plnění našeho společného hesla ‚Wonderware is Everywhere‘.“

Ing. Jaroslava Kociánová: „Jsem nadšená, že budu vést firmu Pantek (CS) s moderním oborem činnosti, výbornou reputací a úžasnými kolegy, kteří mne nepřestávají překvapovat svojí kreativitou, ochotou a nadstandardními vztahy se zákazníky. Velmi se těším na spolupráci se všemi dosavadními i novými obchodními partnery a až to bude možné i na osobní seznámení s Vámi všemi. Ať již při obchodních jednáních nebo na naší nejbližší tradiční výroční Pantek / AVEVA / Wonderware uživatelské konferenci; pevně věřím, že již v letošním roce. Děkuji majitelům společnosti za vloženou důvěru. Je mi velkou ctí a zároveň výzvou zastávat tuto pozici.“