• AVEVA Integration Studio umožňuje vytvářet i více projektů současně a zároveň umožňuje spolupráci většího množství vývojářů nezávisle na jejich geografické lokaci.
  • Jeden projekt může být složen až z padesáti virtuálních počítačů.
  • Individuální volba počtu a výkonnosti virtuálních počítačů zahrnutých do projektu, včetně podpory redundantní sítě mezi zvolenými počítači.
  • Projekty mohou být vyvíjeny v různých AVEVA produktech (např. System Platform, InTouch HMI apod.) a v jejich různých verzích.

Rozcestník AVEVA Integration Studio

Pomůžeme Vám lépe poznat AVEVA Integration Studio

Máte ještě nějaké otázky? Třeba jestli AVEVA Integration Studio odpovídá přesně Vašim požadavkům? Jak složité by bylo jeho nasazení? Jak snadno ho můžete integrovat s dalším softwarem a systémy? Jak je nasazení AVEVA Integration Studio nákladné? Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme lépe poznat AVEVA Integration Studio.

Související informace

Zjistěte víc o AVEVA Integration Studio

Přínosy

Efektivita a škálovatelnost – těsnější spolupráce mezi koncovým uživatelem a vývojářem – Nižší zátěž pro správu IT prostředků…

Jak získat

AVEVA Integration Studio je volitelnou službou vývojového prostředí AVEVA Development Studio. Služba je zpoplatněna v závislosti na času využívání…

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Jedinečná otevřenost, rozšiřitelnost a architektonická volnost
Podrobnosti
Vizualizace, sběr dat a supervizní řízení technologických procesů
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti