Efektivita a škálovatelnost

AVEVA Integration Studio umožňuje významně zvýšit efektivitu inženýrské práce. Zajišťuje vývojářům rychlé zahájení práce na projektu z jakékoliv lokality a usnadňuje spolupráci více vývojářů na jednom či několika projektech zároveň.

Toto cloudové vývojové prostředí poskytuje prakticky neomezenou virtuální hardwarovou kapacitu podle potřeb uživatelů a konkrétní vytvářené aplikace. Umožňuje okamžité přidání dalších virtuálních počítačů do vyvíjeného řešení, což značně pomáhá ke správné specifikaci potřebné počítačové infrastruktury pro finální fázi projektu.

Tato flexibilita nejen eliminuje možné problémy se špatným odhadem potřebných hardwarových prostředků (a to ať už jejich podcenění nebo přecenění), ale i náklady na nákup hardwaru jsou odsunuty až na poslední fázi celého projektu. Nedochází tak ke zbytečným omylům ani k morálnímu zastarávání hardwaru zakoupenému se zbytečným předstihem.

Pro optimalizaci využití AVEVA Integration Studia si vývojáři mohou nastavit automatizované vypínání virtuálních strojů (typicky mimo pracovní dobu nebo v noci) pro minimalizaci nákladů spojených s jejich používáním.

Těsnější spolupráce

AVEVA Integration Studio umožňuje těsnější spolupráci mezi koncovým uživatelem a vývojářem. Díky možnosti kdykoliv vidět a kontrolovat stav vytvářené aplikace má zákazník možnost častější zpětné vazby na vývojáře aplikace. To vede k efektivnějšímu a uživatelsky přívětivějšímu designu, a tím i k rychlejší akceptaci řešení a spokojenosti koncového zákazníka.

AVEVA Integration Studio také dokáže zkrátit čas pro zaškolení uživatelů, zlepšuje efektivitu práce výrobních operátorů a odstraňuje možné výrobní chyby tím, že při zaškolování poskytne zážitek jako z reálného prostředí, avšak zároveň v bezpečném prostředí pro trénink.

Nižší zátěž pro správu IT prostředků

AVEVA Integration Studio umožňuje odložit nákup fyzického hardwaru pro daný projekt až na poslední fázi dodací lhůty projektu. Skutečné náklady jsou optimálně nastaveny a odloženy, záruční podmínky jsou prodlouženy, skladové zásoby a související náklady jsou sníženy a odpisy se odkládají. Díky tomu se snižují náklady a úsilí potřebné ke specifikaci, obstarávání, instalaci, konfiguraci, aktualizaci, zabezpečení a udržování velkého množství rychle se znehodnocujícího hmotného majetku pro vývojové a testovací účely.

AVEVA Integration Studio poskytuje bezpečné, globálně dostupné, vysoce škálovatelné a víceuživatelské virtuální vývojové prostředí provozované na cloudové platformě MS Azure.

Rozcestník AVEVA Integration Studio

Pomůžeme Vám lépe poznat AVEVA Integration Studio

Máte ještě nějaké otázky? Třeba jestli AVEVA Integration Studio odpovídá přesně Vašim požadavkům? Jak složité by bylo jeho nasazení? Jak snadno ho můžete integrovat s dalším softwarem a systémy? Jak je nasazení AVEVA Integration Studio nákladné? Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme lépe poznat AVEVA Integration Studio.

Související informace

Zjistěte víc o AVEVA Integration Studio

Jak získat

AVEVA Integration Studio je volitelnou službou vývojového prostředí AVEVA Development Studio. Služba je zpoplatněna v závislosti na času využívání…

Technická specifikace

AVEVA Integration Studio umožňuje vytvářet více projektů současně a zároveň umožňuje spolupráci většího množství vývojářů nezávisle na jejich lokaci…

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Jedinečná otevřenost, rozšiřitelnost a architektonická volnost
Podrobnosti
Vizualizace, sběr dat a supervizní řízení technologických procesů
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti