Produkty

Společnost AVEVA vydala nové verze svých klíčových produktů z průmyslové SW platformy AVEVA System Platform (dříve pod názvem Wonderware System Platform) patřící do portfolia Operations / Monitoring & Control:

  • AVEVA Application Server 2020 R2 a InTouch OMI 2020 R2
  • AVEVA InTouch HMI 2020 R2
  • AVEVA Historian 2020 R2
  • AVEVA Communication Drivers 2020 R2
  • AVEVA License Server 2020 R2

Jedná se o významnou souhrnnou novou verzi s mnoha novými funkčnostmi a možnostmi.

Hlavní cíle inovací v AVEVA System Platform 2020 R2

Důležitou inovací v platformě AVEVA System Platform 2020 R2 je otevřená konektivita napříč všemi AVEVA produkty v celém rozsahu Edge-to-Enterprise, tj. od sběru dat ze senzorů a zařízení až po souhrnné informace pro podnikový management.

Pozornost byla tradičně věnována dalšímu zvyšování uživatelského komfortu při navrhování i provozování aplikací a došlo rovněž posílení kybernetické bezpečnosti.

AVEVA System Platform verze 2020 R2 nabízí také velké množství připravených aplikací s různými funkčnostmi pro okamžité použití a posílení operační akceschopnosti operátorů díky informacím v souvislostech.

Další novinkou je i to, že webový přístup k aplikacím InTouch prostřednictvím InTouch Web serveru je možné realizovat nejen formou předplatného, ale i trvalou, tj. časově neomezenou licencí.

Samozřejmostí je již známá vysoká výkonnost, flexibilita a škálovatelnost – od malých aplikací po celopodniková řešení a usnadnění zavedení standardizace v rámci celého podniku nebo i více závodů.

Pro provozování nové verze AVEVA System Platform 2020 R2 nejsou potřeba nové licenční soubory. Licence pro předchozí verzi 2020 umožňují provozování i nové verze 2020 R2 bez nutnosti objednání/instalace nových licencí. Stačí instalovat nový software.

Další informace a ukázková videa

Přehled a podrobnější popis hlavních novinek včetně odkazů na demonstrační videa s praktickými ukázkami naleznete v dokumentu Co je nového – AVEVA System Platform 2020 R2.