Moderní řešení pro embedded HMI aplikace a průmyslový internet věcí (IIoT)

AVEVA Edge je cenově výhodný HMI software s bohatými funkčnostmi pro sběr dat z IIoT a mnoha dalších zdrojů a pro jejich zpracování a vizualizaci, což přemění Vaše zařízení, stroje nebo výrobní linky na inteligentní zařízení.

Je určen především pro provoz na jednoduchých koncových a vestavěných zařízeních, která jsou cenově dostupná, s operačními systémy Windows Embedded, Windows 10 IoT Enterprise a Linux. Podporováno je rovněž snadné publikování dat na web a jejich zobrazení ve webovém prohlížeči, v chytrých telefonech nebo tabletech.

AVEVA Edge může sloužit jako ideální náhrada různých proprietárních HMI softwarů na panelových počítačích od různých dodavatelů. Obsahuje více než 250 nativních komunikačních I/O ovladačů pro připojení na prakticky jakýkoliv řídicí hardware (PLC, I/O aj.), senzory IIoT, průmyslové roboty a další zařízení.

AVEVA Edge podporuje otevřené IT standardy a moderní technologie jako OPC/OPC UA (klient i server), TCP/IP, ActiveX, COM/DCOM, OLE, MQTT, XML, SOAP a HTML.

Okamžitá použitelnost pro IIoT aplikace

Vzhledem k tomu, že průmyslový internet věcí nabývá stále většího významu, počet zařízení poskytující data o své činnosti bude rychle narůstat. Poptávka po zvýšení funkčnosti strojů z hlediska poskytování dat také prudce vzroste, včetně poptávky po interoperabilitě mezi zařízeními, schopnosti výměny dat s nadřazenými systémy, ať již lokálními (on-premise), tak i se vzdálenými řešeními provozovanými v cloudu.

Dalším požadavkem je vzdálený vývoj aplikací nebo jejích změn v cloudovém prostředí a poté jejich automatizované nahrávání přímo z cloudu na příslušná koncová (edge) zařízení.

Získejte a využijte okamžitě data z vestavěných nebo IIoT zařízení snadnou instalací AVEVA Edge přímo na těchto zařízeních. Vizualizujte je lokálně přímo v prostředí aplikace AVEVA Edge nebo je poskytněte dále do navazujících řešení z AVEVA portfolia. Své aplikace, třeba i po celém světě, snadno aktualizujte na dálku prostřednictvím služby AVEVA Edge Cloud Management.

Inteligentní stroje

OEM, výrobci strojů a koncoví uživatelé mohou konvertovat své dosud autonomní stroje nebo zařízení IIoT do integrovaných celků prostřednictvím sjednocujících supervizních vizualizačních HMI aplikací a historických archivačních systémů, což poskytne širší pochopení jejich chodu a vzájemných souvislostí.

Dříve rozptýlená zařízení se tak mohou stát nedílnou součástí většího automatizačního systému, a to i napříč různými lokacemi.

Těsná integrace do portfolia AVEVA

AVEVA Edge je možné provozovat samostatně, ale lze ho výhodně začlenit také do komplexních softwarových řešení s dalšími produkty od AVEVA.

AVEVA Edge umožňuje poskytování dat v reálném čase do nadřazených HMI/SCADA aplikací AVEVA InTouch HMI nebo AVEVA System Platform nebo jejich archivaci do procesní historizační databáze AVEVA Historian provozované lokálně (on-premise) nebo do robustního cloudového systému AVEVA Insight.

Získáte tak komplexní informace v souvislostech a analýzy o chodu provozovaných technologií včetně jejich historického chování pro kvalifikovanou podporu rozhodování umožňující průběžnou optimalizaci svých výrobních nebo technologických procesů.

Rozcestník AVEVA Edge

Pomůžeme Vám lépe poznat AVEVA Edge

Máte ještě nějaké otázky? Třeba jestli AVEVA Edge odpovídá přesně Vašim požadavkům? Jak složité by bylo jeho nasazení? Jak snadno ho můžete integrovat s dalším softwarem a systémy? Jak je nasazení AVEVA Edge nákladné? Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme lépe poznat AVEVA Edge.

Související informace

Zjistěte víc o AVEVA Edge

Funkce

AVEVA Edge lze připojit prakticky na jakékoliv zdroje dat používané v průmyslovém a IIoT prostředí. Podporuje otevřené IT standardy a moderní technologie…

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Responzivní, otevřený a škálovatelný základ pro supervizi, podnikové SCADA, MES a IIoT aplikace
Podrobnosti
Vizualizace, sběr dat a supervizní řízení technologických procesů
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti
Jedinečná otevřenost, rozšiřitelnost a architektonická volnost
Podrobnosti