AkcePantek

Tradiční výroční setkání uživatelů AVEVA software „AVEVA – 29. uživatelská konference ČR/SR – 2023“ bylo letos opravdu speciální. Neslo se v duchu 30letého výročí založení společnosti Pantek (CS) a proběhlo v nádherných prostorách Hotelu Zámek Valeč.

Konferenci zahájila přivítáním účastníků jednatelka naší společnosti Pantek (CS), Jaroslava Kociánová. V rychlosti představila program celého dne a posléze v krátkém videu shrnula 30letou cestu společnosti Pantek (CS). Prvním hostem konference byl pan Rashesh Mody, AVEVA Výkonný Vice President pro obchodní strategii, který se s námi propojil digitálně pomocí video příspěvku.

Program dalších přednášek byl zaměřený na několik klíčových témat, která jsou v současné době relevantní pro průmyslový a technologický sektor.

(Prezentace z konference jsou k dispozici v našem Download Centru)

Jedním z hlavních bodů konference bylo rozšíření portfolia společnosti Pantek o produkt AVEVA APC – softwarové řešení pro optimalizaci výrobních procesů, které představil technický ředitel Pantek (CS), Michal Tauchman. V následující vášnivé diskusi zodpověděl nejdůležitější dotazy od zákazníků a systémových integrátorů.

Další přednáška byla v režii Jiřího Nikla, obchodního manažera Pantek (CS) a druhého našeho hosta, Tadeáše Marciniaka, Field Service and Customer Support EMEA, ze společnosti AVEVA. Ti zaměřili svoji pozornost na produkt AVEVA PI – celopodnikovou softwarovou platformu pro správu a analýzu dat a podporu business intelligence, která významně rozšíří portfolio společnosti Pantek (CS). Kromě teoretické části, kde nás podrobně seznámili s tímto produktem, došlo na praktickou ukázku s online daty.

V následující části konference představil Michal Tauchman nejnovějších trendy a inovace v oblasti komunikací.

Poslední přednáška konferenčního dne byla zaměřena na možnosti a výhody nového způsobu financování softwaru formou předplatného – AVEVA Flex. Bohuslav Šaur, obchodní ředitel Pantek (CS), připomenul hlavní zásady a aktuální rozšířenou nabídku předplatného.

Odpolední program se již nesl v duchu oslav. Účastníci konference měli možnost vybrat si mezi jedinečnou prohlídkou infocentra Jaderné elektrárny Dukovany a účastí na Skotských hrách rozdělených na několik sportovních disciplín. Po absolvování zábavního programu bylo možné využít wellness a hotelové bazény, které Hotel Zámek Valeč nabízí.

Konference byla tradičně završena společenským večerem, kde Jaroslava Kociánová a Bohuslav Šaur předali ocenění za dlouhodobou spolupráci našim dvaceti dlouholetým zákazníkům z České republiky a Slovenska. K poslechu hrála skupina Ruari z Hradce Králové a o interaktivní zábavu se postaraly závodní simulátory a virtuální realita.

Věříme, že jsme znovu předali důležité informace a zároveň utužili naše již tak silné vztahy s lidmi, kteří sdílí naši vášeň pro technologickou a průmyslovou automatizaci.

Děkujeme všem našim obchodním partnerům za účast a těšíme se na další ročník.