Procesní vizualizace HMI

Vizualizace a ovládání technologických procesů (HMI)

Procesní vizualizace umožňuje výrobním operátorům a supervizorům v reálném čase sledovat a rychle reagovat na průběhy výrobních operací prostřednictvím přehledného grafického znázornění libovolných technologických procesů, včetně dynamických animací právě probíhajících změn, výstražných upozornění na různé nestandardní stavy a záznamy (historizace) požadovaných procesních veličin.

Z nabídky AVEVA softwaru pro vytváření SCADA/HMI (Supervisory Control and Data Acquisition / Human-Machine Interface) aplikací Vám doporučujeme:
  • AVEVA InTouch HMI: Světově nejpoužívanější softwarový produkt v této kategorii, s legendární uživatelskou přátelskostí, otevřeností, rychlým vývojem aplikací a univerzální použitelností s jakýmikoliv řídicími systémy (PLC) a v jakýchkoliv průmyslových sektorech.
  • AVEVA System Platform (dřívější název Wonderware System Platform): Výkonná průmyslová softwarová platforma výhodná zejména pro větší SCADA a geograficky rozprostřené Geo-SCADA aplikace. Hlavní výhodou je prakticky neomezená škálovatelnost – od aplikací s desítkami tisíc I/O až po milion I/O; a opět otevřenost a univerzální použitelnost.

Nevídaná flexibilita a praktičnost při vývoji, nasazení, změnách či dalším rozšiřování aplikací v budoucnu Vám přinesou výraznou časovou úsporu, kterou budete moci alokovat na další důležité činnosti.