Edge Computing a IIoT (Průmyslový internet věcí)

Vzhledem k tomu, že průmyslový internet věcí nabývá stále většího významu, počet koncových (Edge) zařízení poskytující data o své činnosti bude rychle narůstat. Poptávka po zvýšení funkčnosti strojů z hlediska poskytování dat také prudce roste, včetně poptávky po interoperabilitě mezi zařízeními, schopnosti výměny dat s nadřazenými systémy, ať již lokálními (on-premise), tak i se vzdálenými řešeními provozovanými v cloudu.

Získejte a využijte okamžitě data z vestavěných nebo IIoT zařízení snadnou instalací AVEVA Edge přímo na těchto zařízeních. Vizualizujte je lokálně přímo v prostředí aplikace AVEVA Edge nebo je poskytněte dále do navazujících řešení z AVEVA portfolia. Své AVEVA Edge aplikace, třeba i po celém světě, snadno aktualizujte na dálku prostřednictvím služby AVEVA Edge Cloud Management.

AVEVA Edge je cenově výhodný HMI software s bohatými funkčnostmi a rozsáhlou konektivitou pro sběr dat z IIoT nebo mnoha dalších zdrojů a pro jejich zpracování a vizualizaci, což přemění vaše zařízení, stroje nebo výrobní linky na inteligentní zařízení.

Zajistíte si tak:
  • Spolupráci mezi jednotlivými zařízeními.
  • Snadnou připojitelnost čidel IIoT v sítích nízkopříkonových zařízení (např. SigFox, LoRaWan) s podporou protokolu MQTT vč. specifikace Sparkplug B.
  • Pohodlnou a rychlou výměnu dat s nadřazenými systémy, ať již lokálními (on premise) nebo vzdálenými řešeními provozovanými v cloudu.