PantekWebcast

NIS2: Jednejte hned, než se to prodraží!

Deset milionů eur nebo dvě procenta ročních příjmů za předchozí rok může být cena, kterou společnosti zaplatí za nedodržení nových standardů kybernetické bezpečnosti.

Požadavky nové směrnice EU mají být do vnitrostátních právních předpisů transponovány v roce 2024. V případě porušení nově upravených standardů kybernetické bezpečnosti již nebudou vysoké pokuty hrozit pouze tradiční „kritické infrastruktuře“.

Je tedy nejvyšší čas se vypořádat s preventivním řízením bezpečnosti a s povinnostmi hlášení bezpečnostních incidentů!

Společnost AUVESY-MDT pro Vás připravila 45minutový webcast, ve kterém Vám odbornice na směrnici NIS2, Dr. Swantje Westpfahl, odpoví na naléhavé otázky, jako jsou:

  • Na koho se vztahuje směrnice NIS2? Týká se i Vás?
  • Jaké jsou konkrétní požadavky směrnice o kybernetické bezpečnosti?
  • Jaká pravidla, procesy a struktury musíte jako dotčená organizace zavést, abyste se vyhnuli potenciálním bezpečnostním rizikům?
  • Jak Vám může octoplant software pro správu verzí pomoci tyto požadavky splnit?

Datum: 14. května 2024

Čas: 13:00 hod

Délka webcastu: 45 min.

Prezentují:

Dr. Swantje Westpfahl, Director of the Institut for Security and Safety at UAS Mannheim. Odbornice na nový vývoj v oblasti kybernetické bezpečnosti, a to i s ohledem na kritické infrastruktury.

Ralph Klemme, Global Key Account Manager, AUVESY-MDT

Cílová skupina: Webcast je určen pro pracovníky v oblasti výroby a kvality v potravinářském, farmaceutickém a automobilovém průmyslu.

Nemůžete se k nám připojit živě, ale přesto Vás téma zajímá? Všichni registrovaní zájemci obdrží po skončení webcastu záznam.