ThinManager


ThinManager je světově vedoucí softwarovou platformou pro centralizovanou správu a komplexní podporu architektur s tenkými klienty v průmyslových aplikacích.

Byl vyvinut americkou firmou ACP (Automation Control Products), specializovanou na řešení s tenkými klienty nasazenými v průmyslovém prostředí, která je nyní součástí koncernu Rockwell Automation.

Software ThinManager zajišťuje komplexní správu průmyslových architektur s tenkými a mobilními klienty včetně bezpečného doručení libovolných aplikací provozovaných na serverech vzdálené plochy na tato zařízení.

ThinManager pracuje na základně služeb vzdálené plochy a přidává vlastní pokročilé vlastnosti. Kromě tenkých klientů je do systému možné začlenit rovněž PC a mobilní zařízení.

Hlavní funkčnosti a přínosy:
  • Snadna integrace tenkých, zero a mobilních klientů do systémové architektury
  • Centrální správa jejich konfigurace
  • Velká flexibilita v nastavení klientských pracovišť
  • Doručování aplikací a informací mobilním uživatelům v závislosti na lokalitě
  • Vysoká dostupnost provozovaných aplikací bez nutnosti investovat do nákladných řešení na bázi failover clusteru
  • Významné vylepšení kybernetické bezpečnosti (Cyber Security)

ThinManager je jedinečná platforma, která současnou administrací serverové a klientské části systému zajistí jak vysokou dostupnost aplikací doručovaných na klientské stanice, tak velmi rychlou obnovu klientské stanice po případném výpadku klientského HW.

Koncepce řešení navíc významně zvyšuje kybernetickou bezpečnost díky zabezpečenému oddělenému provozu centralizovaných serverů a zamezení infikace uživatelských tenkých klientů škodlivým malwarem.

 

Firma Pantek (CS) s.r.o. je Autorizovaným distributorem softwaru ThinManager pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Informace v českém jazyce

Další informace jsou k dispozici ZDE.

Firemní web

www.thinmanager.com