Inteligentní budovy

Význam moderních inteligentních budov je pro životní prostředí i pro kvalitu našeho pracovního a soukromého života nepřekonatelný. Většinu života strávíme v budovách, a tak je pro nás důležité kvalitní pracovní, studijní i odpočinkové prostředí. Díky integrovanému systému řízení environmentálních chodů budov a optimalizaci využití energií se ušetří nejen na zdrojích energií či spotřebě vody, ale zvýší se i komfort vnitřního prostředí budov.

Pomocí inteligentních IoT (Internet of Things) senzorů můžeme sbírat data o teplotě, vlhkosti, výši CO2 v místnostech, mít přehled o obsazenosti kanceláří či parkovišť. Díky inteligentním senzorům lze i starší energeticky nevýhodné budovy změnit v budovy inteligentní.

Flexibilní HMI (Human Machine Interface) software AVEVA Edge lze připojit prakticky na jakékoliv zdroje dat používané v průmyslovém a IIoT prostředí. Podporuje otevřené IT standardy a moderní technologie. Nabízí sledování aktuálních stavů, historizovaných záznamů, alarmů a událostí a přizpůsobí se i různým požadavkům na uživatelské rozhraní – od multi-monitorivých aplikací, přes webové rozhraní až po aplikace s vícedotykovým ovládáním.

Sběrem dat, jejich historizací a následnou analýzou získáme přehledné informace o chodu budovy a můžeme tak upravit a optimalizovat využití spotřebovávaných energií.

Zautomatizováním procesů uvnitř budov a jejich optimalizací získáme finančně i ekologicky udržitelnější místa k životu i práci.

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
HMI software pro vestavěné a IIoT Edge aplikace
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti
Výstraha k akci odkudkoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení
Podrobnosti
Softwarová platforma pro technologické automatizační a informační aplikace
Podrobnosti

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.