PantekProdukty

Jako autorizovaný distributor AVEVA software pro Českou republiku a Slovenskou republiku bychom Vám rádi oznámili, že integrace společnosti InduSoft byla dokončena a InduSoft se stal součástí společnosti AVEVA.

Software Indusoft Web Studio je nyní součástí AVEVA portfolia pod názvem AVEVA Edge. AVEVA Edge poskytuje 100 % kompatibilitu s projekty vytvořenými pomocí InduSoft Web Studio, takže Vaše investice do tohoto řešení jsou plně chráněny.

Zákazníci, kteří nyní používají InduSoft Web Studio v aktuální verzi 2020, mohou pomocí Version Upgrade, přejít zdarma na AVEVA Edge.

V aktuální verzi 2020 jsou oba produkty funkčně identické a změny v softwaru jsou primárně kosmetickou změnou názvu.

Spolu s novým názvem Vás také informujeme o některých výhodách, které přechodem na AVEVA Edge získáte:

  • Uživatelé InduSoft, nyní AVEVA Edge, budou mít přístup k programu podpory a služeb, známému jako AVEVA Customer FIRST.
  • Globální technická podpora včetně lokální podpory v českém jazyce pro naše zákazníky z ČR a SR.
  • Efektivnější proces zadávání a vyřizování objednávek zakázek.
  • Nativní integrace AVEVA Edge s širokým SW portfoliem od AVEVA, včetně cloudového řešení AVEVA Insight, AVEVA System Platform a AVEVA Edge Management, která Vám umožní stavět na Vaší předchozí investici a vytvářet nejmodernější řešení.

Autorizovaným distributorem softwaru AVEVA Edge pro ČR a SR je tedy naše firma – Pantek (CS) s.r.o. – na kterou se obracejte s Vašimi obchodními i technickými požadavky.

Těšíme se na naši spolupráci.