Energetika

Od úspor investičních nákladů během počátečního návrhu a fáze výstavby až po snížení výdajů na provoz a řízení distribuce elektrické energie. AVEVA portfolio pro energetiku poskytuje přidanou hodnotu v každé fázi životního cyklu elektráren, a pomáhá tak prodloužit celkovou efektivitu telemetrických zařízení.

V energetice je stabilita provozu výrobních zařízení klíčovým prvkem. S AVEVA softwarem budete mít jistotu, že máte pod kontrolou kompletně celý výrobní proces a zároveň možnost v případě nutnosti rychle a efektivně reagovat na vzniklou situaci.

AVEVA software Vám poskytne účinné nástroje pro monitoring, optimalizaci a následné dokladování klíčových provozních hodnot (např. emisní zátěže) pro příslušné úřady.

Teplárenství

Zajištění tepelné pohody, bezstarostný způsob dodávek tepla a teplé vody do domácností a zajištění energetických potřeb podniků patří ke standardům, které tyto subjekty očekávají. S AVEVA softwarem budete mít přehled o tom, co se děje na jednotlivých výrobních zařízeních a dále pak na důležitých uzlech teplovodní soustavy.

Teplárenská technologická zařízení se mohou nacházet v geograficky odlišných lokalitách, AVEVA software vám zajistí trvalou kontrolu nad kriticky důležitou infrastrukturou s využitím softwarové platformy v prostředí cloudu. Pomocí vzdáleného přístupu si zobrazíte data kdekoliv, kdykoliv a na jakémkoliv klientském zařízení jako např. mobilním telefonu, tabletu, notebooku.

AVEVA software bude Vaším pomocníkem na cestě za rozvojem a modernizací účinných, ekonomických a k životnímu prostředí šetrných systémů pro zajištění zásobování teplem a teplou vodou.

Související produkty

Seznamte se s dalšími produkty, které vytváří budoucnost Vašeho odvětví
Softwarová platforma pro technologické automatizační a informační aplikace
Podrobnosti
Vizualizace, sběr dat a supervizní řízení technologických procesů
Podrobnosti
HMI software pro vestavěné a IIoT Edge aplikace
Podrobnosti
Získávejte, ukládejte a analyzujte průmyslová data s vysokou rychlostí, kvalitou a spolehlivostí
Podrobnosti

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.