AVEVA Insight a InTouch Edge HMI

Firma Pantek (CS) s.r.o., Autorizovaný Wonderware distributor pro ČR a SR, uspořádala výjezdní akci „S Wonderware do digitální budoucnosti“, kde byly prezentovány novinky pro moderní řešení v Průmyslu 4.0.

V rámci této Roadshow byly představeny inovované produkty AVEVA Insight a InTouch Edge HMI určené pro sběr, zpracování a analýzy dat (nejen) v oblasti průmyslového internetu věcí (IIoT).

AVEVA Insight

AVEVA Insight je zabezpečená a cenově efektivní průmyslová informační platforma v prostředí cloudu. Poskytuje datové úložiště, zobrazení a reportování informací pro komplexní přístup k vašim provozním datům v reálném čase.

Umožňuje na jednom místě konsolidovat různorodá data a zobrazovat informace v souvislostech pro provádění kvalifikovanějších rozhodnutí pro zvýšení výrobní efektivity. Všechna data jsou snadno přístupná všem oprávněným zájemcům a je k nim umožněn zabezpečený přístup z libovolných zařízení kdykoliv a odkudkoliv. Více ZDE

InTouch Edge HMI

InTouch Edge je flexibilní HMI (Human-Machine Interface) software určený pro vestavěné a IIoT Edge aplikace, které soustřeďují a zpracovávají data z různých zdrojů. Typicky se jedná o operátorské HMI panely nebo vestavěné aplikace na různých typech zařízení.

Díky svým rozsáhlým komunikačním možnostem je InTouch Edge ideálně využitelný zejména v architekturách průmyslového internetu věcí (IIoT), ať již pro lokální soustředění, prvotní zpracování a vizualizaci dat, tak pro jejich poskytování do cloudového řešení pro zpřístupnění velkému množství oprávněných zájemců. Více ZDE