Dream Report for Wonderware

Reporty z Wonderware InTouch a dalších aplikací

Anotace

Vytváření precizních a snadno čitelných informačních sestav (reportů) bývá v praxi obtížné a časově náročné. Vývoj reportů provádějí typicky pracovníci IT oddělení nebo externích firem. To je obvykle nejen finančně náročné, ale i málo flexibilní, neboť splnění požadavku i na malé změny v reportu může trvat několik dnů.

Softwarová aplikace Dream Report for Wonderware významně snižuje čas návrhu různých typů reportů, zjednodušuje provádění změn a umožňuje uživatelům snadno transformovat surová data na užitečné informace. Můžete si tak sami vytvořit s pomocí tabulek a grafů vizuálně atraktivní reporty s mnoha hodnotnými informacemi.


Aplikace Dream Report for Wonderware byla speciálně navržena pro použití v oblasti průmyslové automatizace a je nejintuitivnějším a nejsnáze použitelným řešením dostupným pro tento sektor trhu.

Používání Dream Report for Wonderware nevyžaduje žádné vědomosti v oblasti programování či informačních technologií. Konfigurace reportů se provádí prostřednictvím jednoduchých rozhraní, nabídek, inteligentních reportních objektů a uživatelsky přátelských dialogových polí.


Dream Report for Wonderware obsahuje integrační nástroje pro snadné zpracování dat z procesních vizualizačních HMI (Human-Machine Interface) aplikací Wonderware InTouch, Wonderware Application Server a procesní historizační databáze Wonderware Historian Server.

Přístup k reportům lze realizovat přes vlastní, v produktu zahrnutý webový portál. Vestavěné bezpečnostní mechanismy usnadňují definici a správu uživatelských účtů. Uživatelé mohou k reportům buď jen přistupovat, nebo je mohou i sami navrhovat, upravovat a spouštět.

Systém Dream Report for Wonderware se skládá ze čtyř komponent:

Dream Report for Wonderware Studio

Konfigurační prostředí pro definici datové konektivity a vizuální intuitivní vývojové prostředí pro snadný návrh precizních a vzhledově atraktivních reportních šablon. Report vytváříte pouhým přetažením připravených objektů (tabulky, grafy aj.) do šablony reportu, není zapotřebí žádná znalost programování. Konfigurují se zde také pravidla pro generování a doručování jednotlivých reportů.

Dream Report for Wonderware Runtime

Zajišťuje automatické generování jednotlivých reportů podle nadefinovaných pravidel. Uživatelé si však mohou i individuálně vybírat jednotlivé reporty a ručně spouštět jejich zpracování nad aktuálními hodnotami.

Dream Report for Wonderware Dynamic Report Generator

Uživatelé mohou kombinovat jednotlivé reportní objekty s různými časovými obdobími, což umožní např. snadné porovnání průběhu dvou výrobních dávek zobrazených do jednoho grafu. Za pomoci Generátoru dynamických sestav si mohou oprávnění uživatelé vybírat a spouštět na vyžádání okamžité generování jakéhokoliv reportu, který je k dispozici v běhovém prostředí Dream Report for Wonderware Runtime.

Dream Report for Wonderware Web Portal

Webový portál pro doručování a sdílení reportů v prostředí sítě Internet/intranet zpřístupňuje reporty do prostředí internetového prohlížeče. Nedílnou součástí jsou bezpečnostní mechanismy pro zajištění přístupu k reportům jen oprávněným uživatelům. Portál Dream Report for Wonderware Web Portal lze uzpůsobit a začlenit do infrastruktury jiných webových portálů jako je např. Wonderware Information Server nebo jiné firemní informační portály.

Chci více informací

Technická podpora

495 219 072 až 3
495 211 405
podpora@pantek.cz

Mgr. Ivan Picek

Close

Zadejte prosím následující údaje.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním osobních údajů.