Wonderware průmyslové počítače

Komplexní HMI řešení (hardware + vizualizační software)

Thin Client

Počítač Wonderware Thin Client je kompaktní a cenově výhodné řešení klientských stanic pro architektury s terminálovými službami a vizualizačním softwarem Wonderware InTouch RDS (Remote Desktop Services).

Tyto architektury využívají terminálové služby operačního systému Microsoft Windows a umožňují instalovat software InTouch pouze jednou na centrálním serveru (terminálový server) a zde ho spouštět ve vícenásobném provozu, tzv. relacích. Vzdálená klientská pracoviště (tencí klienti) se pouze připojují k příslušným relacím aplikací InTouch provozovaným na terminálovém serveru.

Wonderware Thin Client neobsahuje žádné rotační součástky a lze ho připojit k různým typům displejů pro zajištění maximální flexibility s požadavky koncových uživatelů.

Specifikace

  • Licence pro provoz jedné klientské relace vizualizačního
    softwaru InTouch Runtime RDS – 1000 Tags (nebo vyšší)
    nebo InTouch for System Platform RDS
  • Připraveno pro připojení k systému Thin Manager
  • Procesor Intel Celeron N2930 Quad Core 1.83 GHz, RAM 2 GB
  • Bezventilátorové pasivní chlazení
Průmyslový počítač Thin Client

Počítače Wonderware Thin Client s vizualizačním softwarem InTouch RDS snižují celkové náklady na vlastnictví počítačů.

Systémové programy a aplikace jsou provozovány na centrálním serveru, což vede ke zjednodušení softwarových instalací, pozdějších změn v aplikacích nebo při instalaci nových verzí (upgradů). Případné změny se provedou pouze na jednom místě, tj. na terminálovém serveru, a na klientských stanicích není potřeba provádět žádné zásahy.

Vzhledem k tomu, že všechny aplikace a důležitá data jsou umístěna na centrálním serveru, jsou tenká klientská pracoviště méně náchylná na neautorizované modifikace systémových dat nebo virové nákazy, které mohou způsobit nežádoucí odstávky systému.

Použití

Klientská pracoviště typu Wonderware Thin Client jsou obzvláště výhodné pro architektury s větším množstvím klientských stanic, kdy uživatel profituje z výhod provozu řešení na terminálových službách, zejména snadnější správy a vyššího zabezpečení klientských počítačů.

Počítače Wonderware Thin Client jsou cenově výhodným řešením klientských pracovišť pro veškeré operátorské, vizualizační a supervizní aplikace – od operátorských pracovišť pro řízení strojů, přes dispečerská pracoviště až po geograficky rozlehlé SCADA aplikace vyžadující vzdálené provozování zabezpečených klientských pracovišť.

Chci více informací

Technická podpora

495 219 072 až 3
495 211 405
podpora@pantek.cz

Tomáš Petříček