Kdo je kdo

Schneider ElectricSchneider Electric je celosvětově působící francouzská společnost v oblasti elektrotechnického průmyslu. Kořeny společnosti leží v 19. století v železářském a ocelářském průmyslu, v těžkém strojírenství a stavění lodí, odkud ve 20. století došlo k přesunu k řízení elektřiny a automatizaci.

Schneider Electric nyní poskytuje širokou škálu expertních řešení pro rozvody elektrické energie, průmyslovou automatizaci, automatizaci a zabezpečení budov i domácností, energetický monitoring a úspory energie, napájení a chlazení kritických aplikací.

V roce 2014 provedla společnost Schneider Electric akvizici inženýrské skupiny Invensys, globálního specialisty v oboru průmyslové automatizace a řízení s širokou uživatelskou základnou a špičkovými softwarovými a hardwarovými produkty značek Wonderware, Foxboro, Triconex, SimSci aj.

Celosvětově renomovaná značka Wonderware je nyní v koncernu Schneider Electric vedoucí součástí softwarové divize Schneider Electric Software a nadále se zaměřuje na vývoj pokrokového softwaru pro průmyslové automatizační a informační aplikace, které umožňují uživatelům zvyšovat jejich výrobní produktivitu, výkonnost a ziskovost.

Firma Pantek (CS) s.r.o. je již od r. 1993 Autorizovaným Wonderware distributorem pro Českou republiku a Slovenskou republiku a v této činnosti pokračuje i nadále po výše zmíněném začlenění značky Wonderware do společnosti Schneider Electric. Pantek (CS) s.r.o. je certifikován pro poskytování technické podpory a autorizovaných školení k prodávaným Wonderware produktům.

Firemní webové stránky

www.schneider-electric.com

www.schneider-electric.cz
Close

Zadejte prosím následující údaje.