Kdo je kdo

ThinManager


ThinManager je světově vedoucí softwarovou platformou pro centralizovanou správu a komplexní podporu architektur s tenkými klienty v průmyslových aplikacích.

Byl vyvinut americkou firmou ACP (Automation Control Products), specializovanou na řešení s tenkými klienty nasazenými v průmyslovém prostředí, která se v roce 2016 stala součástí koncernu Rockwell Automation.

Software ThinManager zajišťuje komplexní správu průmyslových architektur s tenkými a mobilními klienty včetně bezpečného doručení libovolných aplikací provozovaných na serverech vzdálené plochy na tato zařízení.

ThinManager zajišťuje připojení širokého spektra terminálů, vysokou dostupnost doručovaných aplikací a pokročilé zabezpečení systému. Spolehlivost tenkých klientů v porovnání s tradičními PC, flexibilita v nasazení aplikací, snadné rekonfigurace systému, bezvýpadkový provoz i  snadná realizace zásad kybernetické bezpečnosti – to vše se projeví v celkově nižších nákladech na vlastnictví systému spravovaného z prostředí ThinManager.

Celosvětově bylo nasazeno již více než 50 000 licencí systému ThinManager v různých průmyslových sektorech jako potravinářství, petrochemie, energetika, farmacie, chemie, kusová výroba a dalších.

ThinManager je ve velké míře používán také v řešeních na bázi průmyslového automatizačního a informačního softwaru od Wonderware a je oficiálně certifikován jako „Wonderware Certified Product“.


Informace v českém jazyce

Další informace jsou k dispozici zde.

Firma Pantek (CS) s.r.o. je Autorizovaným distributorem softwaru ThinManager pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Firemní web

www.thinmanager.com


      

Close

Zadejte prosím následující údaje.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním osobních údajů.