Podpora

Druhy podpory

Technická podpora pro Wonderware software je uživatelům nabízena prostřednictvím následujících programů.

1. Základní podpora

Základní technická podpora je majitelům licencí Wonderware software poskytována distributorem, u kterého byly licence zakoupeny. Základní podpora je poskytována zejména prostřednictvím e-mailové komunikace, telefonické konzultace jsou limitovány.

Pro své zákazníky z České republiky a Slovenské republiky poskytuje tuto základní podporu místní Autorizovaný Wonderware distributor, firma Pantek (CS) s.r.o., zdarma.

Přístup na portál globální zákaznické podpory, Global Customer Support (GCS), Schneider Electric je omezen pouze na základní úroveň poskytující zejména sekci softwarových oprav (Patch), dokumentace apod.

V případě souběhu s požadavky od zákazníků, kteří využívají předplacený program průběžné podpory „Wonderware Customer First Support“, budou předplatitelé obslouženi přednostně.

2. Průběžná podpora - Wonderware Customer First Support

Pro usnadnění podpory a aktualizace svých Wonderware produktů mají koncoví uživatelé k dispozici komplexní program podpory „Wonderware Customer First Support“, který jim zajišťuje průběžnou podporu pro všechny softwarové produkty Wonderware, jež jsou u nich licencovány.


Wonderware Customer First Support, zákaznická podpora

Tato podpora v praxi zajišťuje cenově výhodné získávání nejnovějších verzí (upgrade) veškerého používaného software, rozsáhlý přístup k technickým informacím, nadstandardní technickou podporu certifikovanými specialisty a zvýhodněná školení. Uživatel si může vybrat ze čtyř úrovní podpory – Primary, Standard, Premium a Elite – a zohlednit tak složitost a důležitost svých aplikací a technické znalosti vlastních pracovníků.

Podpora Wonderware Customer First Support se uzavírá na období 12 následujících kalendářních měsíců s možností dalšího prodloužení za zvýhodněných podmínek. Podpora pro uživatele z České republiky a Slovenské republiky se objednává u místního Autorizovaného Wonderware distributora, firmy Pantek (CS) s.r.o., která na požádání vystaví konkrétní cenovou nabídku.
Close

Zadejte prosím následující údaje.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním osobních údajů.