19.03.2018

Wonderware Development Studio 2017 - dva licenční modely


Aktuálně jsou k dispozici vývojová prostředí Wonderware Development Studio 2017 s možností volby ze dvou licenčních modelů.

Nadále je na vyžádání k dispozici licenční model Perpetual (časově neomezená licence) nebo lze využít nové licencování typu Subscription (předplatné) opravňující k užívání na předplacené období 1, 3 nebo 5 roků.

Při volbě licenčního modelu Subscription je součástí platby předplatného i softwarová podpora v rozsahu Wonderware Customer First (úroveň Standard) na předplacené období. Před koncem předplaceného období lze předplatné prodloužit na další rok(y). Ceny ročních plateb pro konkrétní velikosti Development Studií jsou uvedeny v aktuálně platném Ceníku Wonderware Software verze 2017.

Při volbě licenčního modelu Perpetual není softwarová podpora Wonderware Customer First součástí ceny produktu (objednává se společně s podporou pro ostatní Wonderware produkty). Pro cenu konkrétní velikosti Wonderware Development Studia v licenčním modelu Perpetual nás prosím kontaktujte.

Poznámka:
Součástí Wonderware Development Studia 2017 jsou i licenční prvky (licenční soubory a HW klíč) pro zajištění zpětné kompatibility s předchozími verzemi. Pro získání Wonderware Development Studia verze 2014 R2 (nebo starší) se tedy objednává Wonderware Development Studio 2017.

Close

Zadejte prosím následující údaje.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním osobních údajů.