04.01.2018

Hromadná rozdílová školení na Wonderware System Platform 2017 a InTouch OMI - CENOVĚ ZVÝHODNĚNOV návaznosti na uvedení nové generace Wonderware System Platform 2017 nabízí firma Pantek (CS) s.r.o., certifikovaný poskytovatel školení pro Wonderware produkty, rozdílové školení pro stávající uživatele Wonderware System Platform předchozích verzí.

Abychom co nejdříve vyškolili co největší počet zájemců o rozdílové školení na Wonderware System Platform 2017 a InTouch OMI, nabízíme jeho uspořádání pro větší počet účastníků (min. 7, max. 12 účastníků na jedno školení) ve speciálně vypsaných termínech a za zvýhodněnou cenu.

V tomto rozdílovém školení získají účastníci znalosti a dovednosti k využití významných nových vlastností, které přináší nová verze produktu Wonderware Application Server 2017, klíčová součást softwarového systému Wonderware System Platform 2017.

Budou rovněž zaškoleni na používání zcela nového vizualizačního klienta Wonderware InTouch OMI (Operations Management Interface).

Jedná se o dvoudenní autorizované školení v plném rozsahu podle originálních výukových materiálů firmy Wonderware a každý absolvent školení obdrží oficiální certifikát.

Školení je vhodné pro Systémové integrátory i koncové uživatele.

Obsah školení

Podrobné informace o obsahové náplni školení jsou uvedeny zde.

Kurz je určen pouze pro stávající uživatele Wonderware System Platform předchozích verzí, kteří již mají znalosti a praktické zkušenosti s nasazováním aplikací založených na Wonderware Application Serveru – viz "Požadované vstupní znalosti" v obsahové náplni školení.

Cenově zvýhodněné termíny

Vzhledem k očekávanému zájmu nabízíme uspořádání tohoto školení pro více účastníků a za zvýhodněnou cenu ve dvou speciálně vypsaných termínech:

    • 30. – 31. ledna 2018

    • 6. – 7. února 2018

Toto cenově zvýhodněné hromadné školení bude organizováno pouze ve výše uvedených termínech a do naplnění kapacity.

Zvýhodněné ceny

Cena za osobu: 7.740,- Kč bez DPH (sleva 40 % oproti standardní ceně 12.900,- Kč)

Cena za osobu při účasti alespoň 2 osob z jedné firmy: 6.450,- Kč bez DPH (sleva 50 % oproti standardní ceně 12.900,- Kč).

V ceně školení jsou zahrnuty výukové manuály a občerstvení, včetně obědů po oba dny školení.

Upozornění: Pokud se na tato hromadná rozdílová školení přihlásí méně než 7 účastníků na konkrétní termín(y), budou školení uspořádána za standardní cenu na standardním místě, tj. na učebně firmy Pantek (CS) s.r.o. Přihlášení zájemci budou o této případné změně předem informováni.

Místo a kapacita hromadných školení

Školení bude probíhat v Kongresovém sále Hotelu U Královny Elišky v Hradci Králové od 8:30 do 17:00 hodin.

Kapacita každého z termínů zvýhodněných školení je limitována min. počtem 7 a max. počtem 12 účastníků.

Každé školení bude vedeno minimálně dvěma lektory pro zajištění individuálního přístupu ke každému účastníkovi.

Technické požadavky na počítače účastníků

Každý účastník si přiveze vlastní notebook připojitelný na WiFi síť, případně lze připojit notebook do sítě ethernetovým kabelem. Není potřeba instalovat speciální software, stačí mít funkční „Připojení ke vzdálené ploše“ (Remote Desktop Connection). Požadované rozlišení je Full HD (1920x1080) nebo vyšší.

Operační systém s nainstalovaným Wonderware System Platform 2017 poskytne firma Pantek (CS) s.r.o. formou VM provozovaných na virtualizační infrastruktuře na místě školení.

Na konci školení si účastník odnese hotovou aplikaci obsahující veškerá praktická cvičení a také originální výukové příručky firmy Wonderware „What’s New in Application Server 2017 – Training Manual“ a „InTouch OMI 2017 for Existing System Platform Users – Training Manual“.

Registrace na zvýhodněné školení

Na požadovaný termín se přihlaste v této tabulce s termíny (sloupec Přihláška -> Rezervovat).

Uzávěrka na první termín je 22. 1. 2018 a na druhý termín 29. 1. 2018.

Ubytování

Rezervaci ubytování v Hotelu U Královny Elišky Vám zajistíme za zvýhodněné ceny 1.200,- Kč/noc za jednolůžkový pokoj nebo 1.400,- Kč/noc za dvoulůžkový pokoj (slevy 40 % oproti standardním cenám). Cena je včetně snídaně a vstupu do wellness.

Rezervace zajišťuje naše firma, pokud požadavek uvedete při registraci na školení. Ubytování si hradí hosté na místě sami.

Hotel U Královny Elišky

Close

Zadejte prosím následující údaje.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním osobních údajů.