11.07.2019

AVEVA Insight a InTouch Edge HMI


Firma Pantek (CS) s.r.o., Autorizovaný Wonderware distributor pro ČR a SR, uspořádala výjezdní akci "S Wonderware do digitální budoucnosti", kde byly prezentovány novinky pro moderní řešení v Průmyslu 4.0.

V rámci této Roadshow byly představeny inovované produkty AVEVA Insight a InTouch Edge HMI určené pro sběr, zpracování a analýzy dat (nejen) v oblasti průmyslového internetu věcí (IIoT).

AVEVA Insight

AVEVA Insight je zabezpečená a cenově efektivní průmyslová informační platforma v prostředí cloudu. Poskytuje datové úložiště, zobrazení a reportování informací pro komplexní přístup k vašim provozním datům v reálném čase.

Umožňuje na jednom místě konsolidovat různorodá data a zobrazovat informace v souvislostech pro provádění kvalifikovanějších rozhodnutí pro zvýšení výrobní efektivity. Všechna data jsou snadno přístupná všem oprávněným zájemcům a je k nim umožněn zabezpečený přístup z libovolných zařízení kdykoliv a odkudkoliv. Více ZDE

InTouch Edge HMI

InTouch Edge je flexibilní HMI (Human-Machine Interface) software určený pro vestavěné a IIoT Edge aplikace, které soustřeďují a zpracovávají data z různých zdrojů. Typicky se jedná o operátorské HMI panely nebo vestavěné aplikace na různých typech zařízení.

Díky svým rozsáhlým komunikačním možnostem je InTouch Edge ideálně využitelný zejména v architekturách průmyslového internetu věcí (IIoT), ať již pro lokální soustředění, prvotní zpracování a vizualizaci dat, tak pro jejich poskytování do cloudového řešení pro zpřístupnění velkému množství oprávněných zájemců. Více ZDE

Close

Zadejte prosím následující údaje.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním osobních údajů.