30.11.2007

Wonderware Breakthrough Experience

Wonderware Breakthrough Experience je grafická animovaná prezentace, pomocí které získáte představu, jak Vám softwarová řešení od firmy Wonderware mohou pomoci k dosažení nové úrovně výrobní a provozní dokonalosti.

Podívejte se sami, jak nové funkčnosti automatizačního a informačního softwaru od firmy Wonderware umožňují průlomová vylepšení ve výrobní, inženýrské a IT produktivitě.

Nejnovější softwarové produkty od firmy Wonderware, jako procesní vizualizační software InTouch 10.0 a ucelená softwarová platforma Wonderware System Platform 3.0, Vám pomohou odstranit překážky pro zvýšení výrobní výkonnosti, integrovat různé výrobní informační zdroje, zrychlit čas implementace a usnadnit správu a zabezpečení provozovaných řešení.

Ke zhlédnutí této prezentace není nutné instalovat žádný software, postačí internetový prohlížeč a jednoduchá registrace.

Po přehledném úvodu je prezentace rozdělena do 4 hlavních sekcí, ve kterých si každý sám řídí tempo prezentace. Animované ukázky lze kdykoliv pozastavit nebo se vrátit o několik kroků zpět.

  • Manage Operations – přínosy pro výrobní operátory a manažery výroby: Poskytnutí intuitivních pohledů na výrobní prostředí s aktuálními a přesnými informacemi pro zlepšení výrobní efektivity a zajištění průkaznosti kvality výroby (procesní vizualizace, sledování a záznam prostojů výrobních zařízení, záznam skutečné historie výroby, rodokmeny výrobků apod.)
  • Develop Applications – přínosy pro aplikační inženýry: Jednotná softwarová platforma pro rychlý vývoj automatizačních a informačních aplikací kategorie HMI, SCADA a MES umožňující vytvářet standardizovaná a snadno opakovatelná řešení se stejným chováním v rámci celého závodu nebo koncernu.
  • Manage Integration – přínosy pro pracovníky IT: Sjednocení různých doposud izolovaných výrobních informačních zdrojů , centrální nasazení, správa, diagnostika a zabezpečení řešení.
  • Easily Grow and Adapt – přínosy modulárního řešení a flexibilní škálovatelnosti: Nemusí se ihned zavádět složitý systém; prostřednictvím jednotlivých funkčních modulů se vylepšení mohou nasazovat postupně a průkazně ověřovat jejich přínosy. Možnost průběžného doplňování o další funkčnosti a neomezená škálovatelnost růstu aplikací – od jednouživatelského vizualizačního pracoviště až po celopodnikové supervizní a informační výrobní řešení.

Vyzkoušejte si sami průlomové řešení od firmy Wonderware (VSTUP)Zpět na výpis aktualit >>>      

Close

Zadejte prosím následující údaje.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním osobních údajů.